Lunch Club

Tento věrnostní program je určen jako zvýhodnění především zákazníkům, kteří navštěvují restauraci v čase obědů nebo například při příležitosti třeba jen posezení nad kávou a čajem.

        

Věrnostní program LUNCH se proto vztahuje výlučně na časové rozmezí a to od 11.30 do 17.00, kdy také musí být uskutečněna a zaplacena zákaznická konzumace.

 

Chce-li se zákazník stát členem Věrnostního programu LUNCH, je třeba nejprve po vydání věrnostní karty zaregistrovat se na www.marinaristorante.cz/vp vyslovit souhlas s Podmínkami a potvrdit zaslaný aktivační odkaz, tím se teprve karta stává funkční a můžete čerpat výhod věrnostního programu.

Dále jako již člen Věrnostního programu LUNCH předložte svou LUNCH kartu před každým zaplacením. V uvedeném časovém rozmezí Vám následně jako odměna bude načteno zpět na zákaznický účet 10 % bez DPH z ceny konzumace ve formě bonusových bodů.

     

Nasbírané bonusové body pak můžete využít k zaplacení některé z dalších útrat v restauraci MARINA RISTORANTE.

     

Bonusové body není možné načíst na Věrnostní karty ani uplatnit bez fyzického předložení Věrnostních karet před každou platbou.

 

Po registraci do věrnostního programu LUNCH můžete sledovat stav svých bonusových bodů on-line po přihlášení na www.marinaristorante.cz/vp.

 

V případě dosažení celkové roční konzumace produktů a služeb restaurace MARINA RISTORANTE ve výši 50.000,- Kč s DPH je zákazník oprávněn stát se členem vyšší úrovně věrnostního programu VIP CLUB:

 

Více informací na www.marinaristorante.cz/vp/op