VIP club

Tento věrnostní program je určen jako zvýhodnění především zákazníkům, kteří navštěvují restauraci MARINA RISTORANTE pravidelně a to jak v čase obědů, tak i večeří.

 

Podmínkou členství v této variantě věrnostního programu je, že roční konzumace registrovaného zákazníka dosáhne celkové výše minimálně 50.000,- Kč s DPH. Pokud roční konzumace nedosáhne výše dle předchozí věty, nemá zákazník právo čerpat výhody této varianty věrnostního programu.

 

Chce-li se zákazník stát členem Věrnostního programu VIP CLUB, je třeba nejprve po vydání věrnostní karty zaregistrovat se na www.marinaristorante.cz/vp vyslovit souhlas s Podmínkami a potvrdit zaslaný aktivační odkaz, tím se teprve karta stává funkční a můžete čerpat výhod věrnostního programu.

 

Dále jako již člen VIP CLUBu  předložte svou věrnostní kartu před každým zaplacením. 

 

V časovém rozmezí 11.30-17.00 Vám následně jako odměna bude načteno zpět na zákaznický účet 15 % bez DPH z ceny konzumace ve formě bonusových bodů

V časovém rozmezí 17.01-24.00 Vám následně jako odměna bude načteno zpět na zákaznický účet 10 % bez DPH z ceny konzumace ve formě bonusových bodů

     

Nasbírané bonusové body pak můžete využít k zaplacení některé z dalších útrat v restauraci MARINA RISTORANTE.

Bonusové body není možné načíst na Věrnostní karty ani uplatnit bez fyzického předložení Věrnostních karet před každou platbou.

 

Po registraci do věrnostního programu LUNCH můžete sledovat stav svých bonusových bodů on-line po přihlášení na www.marinaristorante.cz/vp.

 

Jako člen VIP CLUBu dále máte k dispozici speciální telefonní číslo pro rezervace, z kterého Vám v případě, že se ihned nedovoláte, zavoláme zpět.

Máte možnost využít přednostní rezervace v sekci VIP naší restaurace a spousty dalších výhod.

 

Více informací na www.marinaristorante.cz/vp/op